خلاقیت ها و نوآوری ها

 

جیتکس 2017 به دنبال روندهای خلاقانه صنعتی است که میتوانند به کسب و کارهای تکنولوژیکی شکل ببخشند، ابزار هایی را که حرفه ای ها برای بهره وری استفاده میکنند؛ شناسایی کنند و فن آوری هایی  را که  بنگاه های کسب و کاری در سال های آینده ازشان بهره میبرند، هدف گذاری کنند.

 

5G

 

اینطور بنظر میرسد که فن آوری 4G هنوز مسیری طولانی پیش رو دارد، اما آینده 5G و اثرات آن بر جهان متصل؛ تمرکز اصلی در جیتکس 2017خواهد بود.

 

یک کالا یا خدمت لوکس را در نظر بگیرید، تقاضا برای اینترنت اشیا ، تولیدهوشمند تا واقعیت مجازی؛ تا ماشین های خودکار (بدون راننده) و فراتر از آن، اینترنت تلفن همراه سرعت بالا به ابزارهایی ضروری برای کسب و کارهای امروزی تبدیل شده اند.

 

هوش مصنوعی

 

هوش مصنوعی گام های بزرگی را در سال 2016 برداشته است - از AlphaGo ی گوگل گرفته که قهرمان جهان در Go را در بازی خودش شکست داد تا موفقیت بسیار بالای برنامه  Prisma که عکس ها را با استفاده از هوش مصنوعی به نقاشی های واقعی و باور نکردنی تبدیل می کند. این "مغز"های کامپیوتر در حال حاضر به انسان ها قدرت شبیه سازی دنیای مجازی و به کامپیوترها هوش درک جهان واقعی  را میدهند.

 

انتظار می رود که شرکت ها راه های جدید برای استفاده از تکنولوژی در سال 2017بررسی کنند ، و برنامه های کاربردی ای را که با  برنامه های مشابه دستیاران شخصی مجازی مانند  Apple Siri ، Microsoft Cortana، Google Assistant و Amazon Alexa یکپارچه اند، توسعه دهند.

 

خودروهای خودران

 

اتومبیل ها از ویژگی های برجسته جیتکس سال جاری خواهند بود، به عنوان وسایل نقلیه ای که خو؛ بیشتر و بیشتر تکنولوژی بالا (high-tech) میشوند. از اتومبیل های برقی سازگار با محیط زیست  گرفته تا وسایل نقلیه بدون راننده، انتظار می رود که"ماشین آینده" مبحث عمده ای از شو باشد.

 

در2016  اولین آزمایش خودروهای خودران در جاده های بریتانیا و دبی دیده شد، در حالی که آن طرف در امریکا، شرکت هایی از جمله Google، Uber و Ford همه در مراحل پیشرفته تست و آزمایش هستند.

 

واقعیت افزوده و واقعیت مجازی

 

جیتکس 2017  ظهور محصولات جدید در فضای واقعیت افزوده و واقعیت مجازی را خواهد دید. عینک های هوشمند قدرتمند با طرح های جدید  و بدون ایجاد مزاحمت و قابلیت های جدید ساخته خواهد شد. شرکت در حال حاضر در راس است، چرا که زمانی که شما در حال تعمیر اضطراری یک بارکش بزرگ نفتی هستید و یا از راه دوربه یک عمل جراحی حیات بخش کمک میکنید، چندان اهمیت نمیدهید که محصول حقیقتا تا چه اندازه عجیب به نظر می رسد ویا حس میشود.

 

تجربه روز ورتیکال جیتکس ( GITEX Vertical Day)  شامل یک برنامه مرحله پنج مرحله ای سریع ، با تمرکز بر 9 بخش ورتیکالیست که ما وعده خواهیم داد.

هیجان انگیز ترین برندهای جهانی در مورد آینده شرکت خود صحبت میکنند

برند های چال بر انگیز زیر 30 که در حال تغییر وضعیت صنایع هستند بررسی میشوند

مخترعان، کاشفان، و افسانه ها با ایده هایشان آینده ای را که ما حقیقتا می خواهیم  میسازند

 

ورتیکال ها شامل مورد زیر میباشد:

  1. تولید هوشمند( جدید)
  2. بخش عمومی( جدید)
  3. زنان در فناوری( جدید)
  4. مراقبت های بهداشتی
  5. تامین مالی
  6. آموزش
  7. خرده فروشی
  8. شهرهای هوشمند
  9. بازاریابی دیجیتال

درباره ی جیتکس:

برای سی و هفتمین سال متوالی، از منظر صاحب نظران و پیشگامان تکنولوژی،  هفته ی تکنولوژی جیتکس؛  بعنوان رویدادی که میتواند بازی های تجارتی را به نفع کسب و کار شما تغییر دهد، شناخته و معرفی میشود و حضور در این رویداد که در دبی (شهر پیشگام  عرصه ی تکنولوژی) برگزار میشود؛ میتواند شانس بسیاری را برای موفقیت کسب و کارتان به ارمغان بیاورد. 

با ما تماس بگیرید:

فروش نمایشگاهی

برای تعامل با هفته ی تکنولوژی جیتکس

و بحث در رابطه ی راهکارهای موجود

برای مشارکت شرکتتان، لطفا ایمیل بزنید به:

marketing@irgitex.com

تماس با ما

آدرس: خیابان شهید دکتر بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه حکیمی، پلاک 15، طبقه پنجم شرقی

info@imuzh.com
تلفکس: 2188175232 98+
تلگرام: 00971507146040

 

 

 

 

 

JoomShaper