درباره جیتکس

 

فقط به حرف های ما درباره اش توجه نکنید...

هفته تکنولوژی جیتکس  یک رویداد سریعا در حال رشد در دبی- سریع ترین مرکز تکنولوژی در حال رشد در جهان- است که باید در آن حضور یافت.

برای بیش از 37 سال، متفکرین و پیشگامان فناوری، به دبی آمده اند تا شاهد تکنولوژی دست اولی باشند که ارائه شده است تا الهام بخش نسل ها و تحول ساز جهان اطرافمان باشد.

 

چرا دبی و چرا جیتکس؟

دبی یک شهر است که میتواند آینده  را به زمان حال بیاورد. که توسط دولتی آینده نگر پشتیبانی میشود، دبی شهر اولین هاست که از طریق سرمایه گذاری های مالی بر بالا بردن سطح تحقیق ها و توسعه ی ( R&D ) فن آوری های جدید، و ارائه برنامه های  تکنولوژیکی کاربردی در زندگی واقعی ؛ نسبت به بسیاری از دیگر شهرها پیشگام است - به این معنی که دبی در حال انجام اقداماتی قبل از دیگرانست.

هر شرکت فن آوری جهانی جدی در هفته تکنولوژی جیتکس - به عنوان بزرگترین و تاثیر گذار ترین رویداد فناوری در خاور میانه- شرکت میکند، این جا جایی است که در آن راه اندازی و معاملات  کسب و کارها ؛ ایمن هستند. جیتکس جایی است که در آن شما با ثروتمندترین و سریع ترین منطقه در حال رشد تکنولوژی در جهان مواجه میشوید.

فضا در حال اتمام است، همین حالا موضع خود را ایمن کنید.

 

درباره ی جیتکس:

برای سی و هفتمین سال متوالی، از منظر صاحب نظران و پیشگامان تکنولوژی،  هفته ی تکنولوژی جیتکس؛  بعنوان رویدادی که میتواند بازی های تجارتی را به نفع کسب و کار شما تغییر دهد، شناخته و معرفی میشود و حضور در این رویداد که در دبی (شهر پیشگام  عرصه ی تکنولوژی) برگزار میشود؛ میتواند شانس بسیاری را برای موفقیت کسب و کارتان به ارمغان بیاورد. 

با ما تماس بگیرید:

فروش نمایشگاهی

برای تعامل با هفته ی تکنولوژی جیتکس

و بحث در رابطه ی راهکارهای موجود

برای مشارکت شرکتتان، لطفا ایمیل بزنید به:

marketing@irgitex.com

تماس با ما

آدرس: خیابان شهید دکتر بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه حکیمی، پلاک 15، طبقه پنجم شرقی

info@imuzh.com
تلفکس: 2188175232 98+
تلگرام: 00971507146040

 

 

 

 

 

JoomShaper