رایانش ابری
فناوری همراه
زیرساخت های رایانش ابری و پلتفرم ها در بازار جهانی امتیاز نرم افزار (SaaS)، تا سال 2018 با نرخ ترکیبی سالیانه 30% رشد خواهد کرد. در سال 2016 ،درآمد پیش بینی شده رقم 10میلیارد دلار می باشد. به جیتکس بپیوندید تا با 7000 خریدار جدی از بخش های مهم و کلیدی صنعت ملاقات نمایید.
بازار جهانی فناوری همراه تا پایان سال 2016 به میزان 7670.4 میلیارد دلار رشد خواهد کرد و تصمیم گیرندگان در جیتکس، به دنبال یافتن نوآوری های مربوط به تلفن همراه هستند که به شما اطمینان دهند کسب و کار شما نادیده گرفته نمی شود.
امنیت
ارتباطات (GULFCOMMS)
زاین بخش دروازه ورود به صنعت ارتباطات منطقه و جایگاهی برای ملاقات با خریداران متخصص فن آوری با محوریت بخش های مختلف ارتباطات است. همچنین تعامل و ملاقات با بازدیدکنندگان تجاری صنعت ارتباطات و صنعت رسانه می تواند کسب و کار شما را در منطقه تاثیرگذار نماید.
در پی پیشرفت اینترنت اشیا، رایانش ابری و فناوری همراه ، امنیت به عنوان یک نگرانی اصلی برای افراد باقی می ماند. اعتقاد براین است که هزینه جرایم اینترنتی تنها در منطقه خاورمیانه به یک میلیارد دلار برسد.

درباره ی جیتکس:

برای سی و هفتمین سال متوالی، از منظر صاحب نظران و پیشگامان تکنولوژی،  هفته ی تکنولوژی جیتکس؛  بعنوان رویدادی که میتواند بازی های تجارتی را به نفع کسب و کار شما تغییر دهد، شناخته و معرفی میشود و حضور در این رویداد که در دبی (شهر پیشگام  عرصه ی تکنولوژی) برگزار میشود؛ میتواند شانس بسیاری را برای موفقیت کسب و کارتان به ارمغان بیاورد. 

با ما تماس بگیرید:

فروش نمایشگاهی

برای تعامل با هفته ی تکنولوژی جیتکس

و بحث در رابطه ی راهکارهای موجود

برای مشارکت شرکتتان، لطفا ایمیل بزنید به:

marketing@irgitex.com

تماس با ما

آدرس: خیابان شهید دکتر بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه حکیمی، پلاک 15، طبقه پنجم شرقی

info@imuzh.com
تلفکس: 2188175232 98+
تلگرام: 00971507146040

 

 

 

 

 

JoomShaper