شرکت های نوپا و نو آور

جنبش شرکت های نوپا و نوآور هفته تکنولوژی جیتکس 2017

 

آیا می خواهید به 50,000 تهیه کننده حرفه ای در زمینه فناوری اطلاعات در سومین رویداد بزرگ جهان در این زمینه ( در جیتکس)دسترسی داشته باشید؟

آیا میخواهید به بزرگترین پوشش خبری و رسانه ای پیرامون مباحث تکنولوژیکی دست پیدا کنید که فقط در نمایشگاه هفته تکنولوژی جیتکس قابل حصول است؟

آیا میخواهید بیش از 100,000 دلار امریکا ببرید؟

آیا میخواهید با دیگر شرکت های نوپا و نوآور؛ سرمایه گذاران؛ مراکز رشد و شتاب دهنده در سراسر جهان ملاقات کرده و تبادل دانش و اطلاعات کرده و ازشان یاد بگیرید؟

همین حالا غرفه خود را رزرو کنید!

 

بزرگترین جنبش شرکت های نوپا و نوآور در خانه جهانی نوآوری های تکنولوژیکی

دلایل بسیاری برای شما وجود دارد که به این جنبش بپیوندید و اینجا باشید؛ اما این ها میتوانند یک شمای مختصر و آنی از دلایل کلیدی که چرا به جنبش جهانی شرکت های نوپا و نوآور بعنوان تنها رویدادی که امسال نیاز دارید بدان بپیوندید؛ باشند:

  • شرکت های نوپا و نوآور امکان این را خواهند داشت که به سرمایه گذارانی با مجموع سرمایه ای بیش از 4 میلیارد دلار دسترسی پیدا کنند.
  • در بیش از 48 محتوای کنفرانس ها پیرامون مباحث مربوطه شرکت کنند
  • ملاقات با غول های تکنولوژی و یادگیری از آنان بعنوان بخشی از کلینیک مربیان
  • ارتباط با  شرکت ها و کسب و کارهای مطرح تکنولوژیکیبه منظور رفع مسائل بحرانی و ارائه اختراعات تکنولوژیکی هوشمندو دسترسی به جایگاهی مناسب در نقشه جهانی کسب و کارها

همین حالا غرفه خود را رزرو کنید!

 

Jeanne Chabaut از Famoco یک ارائه دهنده دستگاه های تراکنشی بر پایه اندروید فرانسویست که توانست حدود 11 میلیون یورو سرمایه را از طریق مشارکت با شرکت های ذیل بدست آورد: Orange Digital Ventures, SNCF Digital Ventures, BNP Paribas Développementو ...

چه چیزهایی در جنبش جهانی شرکت های نوپا و نوآور جیتکس وجود دارد:

جنبش در حال توسعه میباشد و توقع میرود که امسال بیش از هزار شرکت نوپا و نوآور به منظور ملاقات با سرمایه گذاران؛ خریداران؛ CVC ها؛ غول های تکنولوژی برای دریافت سهم خود از عرصه نوآوری؛ شرکت کنند. برخی موارد مهم شامل:

  • جوایزجام نوآوری
  • بخش های جدید در نمایشگاه
  • # سفر به جیتکس #journeytogitex 
  • رقابت شرکت های نوپا و نوآور
  • منطقه نمایش زنده
  • برنامه خرید شرکت یوسرمایه گذاری

  

درباره ی جیتکس:

برای سی و هفتمین سال متوالی، از منظر صاحب نظران و پیشگامان تکنولوژی،  هفته ی تکنولوژی جیتکس؛  بعنوان رویدادی که میتواند بازی های تجارتی را به نفع کسب و کار شما تغییر دهد، شناخته و معرفی میشود و حضور در این رویداد که در دبی (شهر پیشگام  عرصه ی تکنولوژی) برگزار میشود؛ میتواند شانس بسیاری را برای موفقیت کسب و کارتان به ارمغان بیاورد. 

با ما تماس بگیرید:

فروش نمایشگاهی

برای تعامل با هفته ی تکنولوژی جیتکس

و بحث در رابطه ی راهکارهای موجود

برای مشارکت شرکتتان، لطفا ایمیل بزنید به:

marketing@irgitex.com

تماس با ما

آدرس: خیابان شهید دکتر بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه حکیمی، پلاک 15، طبقه پنجم شرقی

info@imuzh.com
تلفکس: 2188175232 98+
تلگرام: 00971507146040

 

 

 

 

 

JoomShaper